Podstawą skuteczności pozyskiwania zamówień dla Muzyków w serwisie MUZYCY.com są prezentacje filmowe.
Dla Muzyków, którzy jeszcze nie posiadają swoich prezentacji oferujemy szereg możliwości od nagrań studyjnych po transmisje na żywo.

Jeżeli potrzebujesz nagrań, zapraszamy do współpracy z nami. Zapewniamy wszystkie niezbędne środki do realizacji wszelkiego typu nagrań. Dzięki kilkudziesięcioletniej współpracy z najlepszymi specjalistami z branży muzycznej oraz filmowej, możemy zaoferować nagrania studyjne, transmisje na żywo, produkcje płyt DVD, montaże muzyczne i filmowe, teledyski, wywiady, materiały dla telewizji i inne.
Pracujemy zarówno w studiach, jak i w terenie. Zakres naszych działań jest nieograniczony, a oparty jedynie na wyznaczonym budżecie.
Naszym celem jest przede wszystkim promocja kultury, więc koszty naszej pracy nie są wygórowane i zaczynają się już od 50 zł.

UWAGA!

Zapraszamy szczególnie do Trójmiasta, gdzie w przeciągu kilku dni możemy zrealizować specjalny pakiet muzyczny - nagrania muzyczne i filmowe, transmisje na żywo, produkcję płyt DVD, koncerty w nadmorskich lokalach, kontakt z trójmiejskimi artystami, zakwaterowanie, sale prób i oczywiście świetną atmosferę ;)

Wszelkie szczegóły omawiamy indywidualnie, więc zapraszamy do kontaktu